Cyberpunk 2077
Kalandozás a CD Project Red stúdiójában
Most megnézheted kik és hogyan készítik a Cyberpunk 2077-et.
Újabb játékmenet a Cyberpunk 2077-ből!
A The Witcher 3 alkotói végre a nagyközönségnek is megmutatták azt, amire már a…
Újabb játékmenet a Cyberpunk 2077-ből!
A The Witcher 3 alkotói végre a nagyközönségnek is megmutatták azt, amire már a…
Ennyi hely kell majd a Cyberpunk 2077-nek PS4-en
Lássuk hát, mennyi helyet is kell felszabadítani a CD Projekt RED elkövetkező játékához a…
Witcher szintű kiegészítőkre számíthatunk a Cyberpunk 2077-nél
A lengyelek egyik munkatársa megerősítette, hogy a kiegészítők tekintetében is magasra rakják a lécet.
Újra kínpadon a CD Projekt
A Kotaku újságírója újra a túlórákról faggatta a lengyel cég vezetőjét.
[E3 2019] Ezt láthatjuk a Cyberpunk 2077-től
A CD Projekt RED egyik munkatársa most elmondta, hogy mit (nem) várhatunk tőlük az…
A CD Projekt Red humánusan zsákmányolja ki a dolgozóit
A Kotaku legújabb oknyomozása a méltán híres lengyel fejlesztőcég függönye mögé les be: vajon…
Jó hírek a Cyberpunk 2077 háza tájáról!
Egy olyan ember csatlakozott a Cyberpunk 2077 projekthez, aki már ismerős lehet sokak számára.


Agyagpofa (2026) • (18) • amerikai horror-sci-fi, 108 perc – Bemutató ideje: október 22.










![[E3 2019] Ezt láthatjuk a Cyberpunk 2077-től 24 [E3 2019] Ezt láthatjuk a Cyberpunk 2077-től](https://widescreen.hu/wp-content/uploads/2025/05/szajber-615x410.jpg)

