A Rage 2 tovább zúz!

Kijött egy új előzetes a posztapokaliptikus játékról, amely nem sokat kertel…

Héja Szabolcs
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Kijött egy új előzetes a posztapokaliptikus játékról, amely nem sokat kertel…

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Az év eddigi része elég erős volt posztapokaliptikus játék fronton. Januárban érkezett a Resident Evil 2 remake változata, Februárban a Metro Exodus és a Far Cry New Dawn. Most márciusban a The Division 2 fog megjelenni és áprilisban a Days Gone. Az ütem lezárásár, májusban jön a Rage 2, amely eszementségben az összes előzőt meg szeretné verni. Az előzetest látva, erre elég sok is az esélye.

A Rage 2 tovább zúz!

Wasteland Superhero-t játszani szinte csak játék és mese. Szuperképességeink itt is lesznek, és amint látható, eléggé emlékeztetni fog a Bulletstormra az egész alkotás. Ez előrevetíti számunkra az elkövetkező akció hőfokát. Lássuk hát a trailert!

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem