Visszatér Batman egyik ősellensége?

Úgy tűnik, hogy egyre közelebb vagyunk a nagy bejelentéshez, miszerint Pingvin visszatér a The Batman rebootban.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Úgy tűnik, hogy egyre közelebb vagyunk a nagy bejelentéshez, miszerint Pingvin visszatér a The Batman rebootban.

Emlékeztek még a múltkori hírre, melyben arról számoltunk be, hogy A szépség és a szörnyeteg film egyik szereplője, Josh Gad tweetelt egy fényképet közösségi oldalán, konkrét utalást téve, hogy esetleg felbukkanhat Matt Reeves által hamarosan készülő The Batman-filmben. Az akkori hírt később Gad cáfolta, és úgy fogalmazott, hogy poénnak szánta, és nem kell komolyan venni. Akkor még elhittük neki, most viszont ismét félreérthetetlen bizonyítékot tweetelt ki, noha a kép alá csak annyit írt, hogy

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Nincs itt semmi látnivaló…

A fénykép a DC főhadiszállásán készült, Gad kezében egy Pingvines képregényszámmal, míg a színész jobbján Geoff Johns DC elnököt és baloldalon John Berget látni, aki jelenleg a Warner Bros. alelnöke. Ezek után még mindig tréfának gondoljátok az egészet, vagy most már nyílt titok, hogy Pingvin is visszatér a 2019-es The Batmanben? A nagy bejelentésre az idei Comic-Con-on kerülhet sor.

dc-es-marvel-univerzum

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem