[SDCC 2017] Érkezik az Öngyilkos Osztag Spin-Off: Harley Quinn VS. The Joker!

Egyelőre még pletyka szinten, de több forrás is úgy tudja, hogy a Warner Bros. berkein belül már dolgoznak a Harley Quinn VS. The Joker filmen!

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Egyelőre még pletyka szinten, de több forrás is úgy tudja, hogy a Warner Bros. berkein belül már dolgoznak a Harley Quinn VS. The Joker filmen!

Bár az Öngyilkos Osztag nem aratott osztatlan sikert a kritikusok és a rajongók között, de mégis igen jól teljesített a kasszáknál. Így nem meglepő, hogy egyre másra jönnek a hírek a folytatásról és spin-off filmekről. Amellett, hogy érkezik a Gotham City Sirens mozifilm, a Screen Rant forrásai szerint a Harley Quinn vs. The Joker film munkálatai is folyamatban vannak.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Ti mit gondoltok? Megérne egy önálló filmet Harley és Joker csetepatéja?

dc-es-marvel-univerzum

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem