Még jó darabig csak limitált mennyiségben lesz elérhető az Xbox Series S és X

Kell még idő a terjesztéshez.

Szarka Roland
Olvasási idő 1 perc
Forrás: Microsoft
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

A Microsoft jelentései arra engednek következtetni, hogy az Xbox Series S/X készletek még jó ideig nem fognak tudni megfelelni a kereslet mértékének. Ezt maga Tim Stuart, a cég üzleti igazgatója jelentette ki, hozzátéve, hogy nem számoltak ilyen mértékű sikerrel.

Az új Xbox első körben legyártott darabjai szinte mind gazdára találtak már, több bolthálózat kínálatában nem is kapható jelenleg a next-gen konzol. Stuart megjegyezte, hogy a videojátékok soha nem látott népszerűségnek örvendenek jelenleg, és nehéz megfelelni a váratlan rajongói igénynek. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy még 4-5 hónapon át csak véges készletet fog tudni legyártani az amerikai techóriás, így nagyjából áprilisra fogunk eljutni arra a pontra, hogy bármikor lekapható legyen a polcról a legújabb masina. A mostani egyébként a legsikeresebb debütálás a konzol történetében, így borítékolható, hogy a következő néhány szállítmány sem fog a forgalmazók nyakán maradni. Reméljük, semmilyen problémába nem ütköznek, és minél hamarabb egyenesbe tudják hozni a készleteket a Microsoftnál.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!
Még jó darabig csak limitált mennyiségben lesz elérhető az Xbox Series S és X
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem