Még a tavasszal jöhet az új lemezmeghajtó nélküli és olcsóbb Xbox One

Mozgolódik a Microsoft. Készülve az E3-ra egyre több minden szivárog ki, mint például a Lockhart és az Anaconda.

Bukor Márk
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Mozgolódik a Microsoft. Készülve az E3-ra egyre több minden szivárog ki, mint például a Lockhart és az Anaconda.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Azonban mielőtt kijönnek az új generációs vasak még bejelentettek egy Xbox Maverick névre keresztelt projektet is. A Windows Central a Maverick megjelenéséről ír, amit Xbox One S All-Digital Edition néven fognak forgalomba hozni. Az új konzol már Áprilistól előrendelhető és ha minden igaz Májusba már ki is jön. Ebben a rohanó világban próbálnak mindent digitalizálni, így a gyártóknak nem kell többet költeni a játék eladására, gondolok itt a lemezekre és a meghajtókra amik nagy helyet foglalnak a konzolban, így az sem kizárt, hogy a következő generációkban ezeknek a mérete jelentősebben kisebb lesz, vagy talán végleg el is tűnnek.

Még a tavasszal jöhet az új lemezmeghajtó nélküli és olcsóbb Xbox One

Tehát az új gépezet egy olcsóbb, teljesen digitális hardver lesz. Valószínűleg ez egy próba lesz a már meglévő Xbox One S-el, hiszen ha beválik az újítás, az új konzolok már biztosan ezzel az újítással fognak zakatolni. Az biztos hogy az új Game Pass-nak és a Project xCloud-nak köze van ehhez a bejelentéshez.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem