Ha már idén nem volt hó, majd a SnowRunner-ben láthatunk

A SnowRunner-rel végre off-road-ozhatunk Alaszkában is.

Fonyódi Dávid
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

A SnowRunner-rel végre off-road-ozhatunk Alaszkában is.

A 2017-es év egyik méltatlanul kis sikert elérő játéka a MudRunner volt, ami lényegében egy off-road szimulátor játék volt. Felvonultatva a kemény orosz sztyeppéken található gépparkot és kíméletlen körülményeket, melyekkel egy fakitermelő vállalkozás áruszállítójának meg kell küzdenie. 2020 tavaszára meg is érkezik a teljes értékű folytatás, a SnowRunner, melyben már az amerikai havas tájakkal és az ottani gépparkkal szállhatunk szembe a kihívásokkal.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Ahogyan az a fenti trailer-ből is kitűnik, már nem a faanyag leszállítása és közben tankolási lehetőségek beiktatása lesz csupán a feladat. A munkák végre sokszínűbbé válnak és ami ezen a fagyos vidéken elvégezhető lesz, azt bizony ránk is bízzák majd.

A játék megjelenésére 2020. április 28-án kell számítani Xbox One, PlayStation 4 és PC platformokon.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem