Fény derülhetett a Zodiákus gyilkos kilétére

Régóta húzódó rejtélyre derülhetett fény.

Vigh Martin
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

A Wrap adott hírt arról, hogy a hatóságok beszámolója szerint fény derülhetett a Zodiákus gyilkos kilétére, aki egyébként az utóbbi évtizedek egyik legismertebb bűnőzéje, legkevesebb öt gyilkosságot követett el a ’60-as évek végén San Francisco környékén. A brutális esetek mellett a Zodiákus a rendőrségnek küldött levelekről is ismert volt, és természetesen sokan próbáltak már rájönni a kilétére, számtalan teória született, ha azonban fény derülne a valós gyilkosra, az minden ilyennek elejét vehetné.

Az ügyön jelenleg egy The Case Breakers nevű csapat dolgozik, melyben újságírók, jogászok és nyomozók is dolgoznak, ők pedig előálltak egy névvel, hosszú kutatás után úgy tűnik, fény derülhetett a gyilkos valódi kilétére, őt pedig Gary Francis Poste-nak hívták. Poste korábban a légierőnél szolgált, és festőként is dolgozott.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Érdekesség egyébként, hogy David Fincher filmjében még egy másik embert, Arthur Leigh Allent nevezték meg fő gyanúsítottként, de más neveket is megemlítettek.

CÍMKÉK:
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem