James Wan megosztotta az Aquaman és az elveszett királyság koncepciós terveit

Az Aquaman és az elveszett város pazar látványvilága tárul elénk a koncepciós terveken.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 2 perc
Forrás: Warner Bros.
Google Logo Állítsd be, hogy a cikkeinket mindig az elsők között lásd a Google keresőben

A ma éjszakai híreket követően, miszerint az Aquaman és az elveszett királyság 2023-ra tolódott, James Wan rendező a közösségi médiában több koncepciós tervek is megosztott a DC Comics folytatásáról. A rajzok jól mutatják, hogy mennyire látványos lesz a második rész, így talán már érthető a döntés, miért kellett nyolc hónapot tolni a premieren.

Az artwork egy buja víz alatti helyszínt (valószínűleg a címben szereplő Elveszett Királyságot) mutat be, de Arthur Curry (Jason Momoa) és Fekete Manta visszavágóját is láthatjuk a tervek között, egy halálos növény is megnehezíti a főhős dolgát, illetve víz alatti mutáns szörnyeket is felfedezhetünk a terveken.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

“Az Aquaman és az elveszett királyság 2023 karácsonyára került át” – írta a filmkészítő a posztja alá. “Kicsit babonás vagyok, és imádom, hogy decemberi megjelenés lesz, mint az első filmnél! Itt egy kis bepillantás néhány artworkbe a nagy, epikus világépítésbe, amit létrehozunk, és időre van szükségem, hogy jól megcsináljam ezeket. Ezek a képek éppen csak karcolják a film felszínét (még meg sem mutattam a világ furcsa és csodálatos karaktereit és teremtményeit). Alig várom, hogy megmutassam, de még egy kicsit várnotok kell.”

A konkrét cselekmény részleteiről egyelőre nem beszéltek, de feltételezhető, hogy ezúttal a bosszúálló Fekete Manta (Yahya Abdul-Mateen II) lesz a film valódi főgonosza. Jó esély van arra is, hogy az Árok is nagyobb szerepet kap, tekintve, hogy Wan előszeretettel használja a mélytengeri szörnyeket.

A rendező arra is utalt korábban már, hogy a folytatásban visszatér a horror gyökereihez, és többek között a 60-as évek olasz horrorfilmjéből, a Vámpírok bolygója című filmből merít ihletett majd.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem