Vér borítja be a játékteret a Nyerd meg az életed 3. évadának előzetesében

A Vezér és Gi-hun játszmája minden eddiginél véresebb kört ígér.

Kajtár Virág
Olvasási idő: 3 perc

A hajnali órákban elstartolt a Netflix saját, évről évre népszerűbb leleplezős eseménye, vagyis a Tudum, melyen ezúttal talán az eddigi legnagyobb sikereik egyszerre versenyeznek a figyelemért. A Nyerd meg az életed 3. évadával indítottak, melyben a végéhez közeledik Gi-hun és a Vezér immár személyes játéka.

A játéknak vége – de előbb még jön a legkeményebb forduló

A harmadik évad közvetlenül ott folytatja, ahol a második abbamaradt. Gi-hun (Lee Jung-jae), miután elveszítette legjobb barátját a játékban, és leleplezte a Vezér (Lee Byung-hun) valódi kilétét, elhatározza, hogy örökre véget vet a vérengzésnek. De a játék világa nem ismeri az irgalmat, és minden túlélő döntéseinek súlyos ára van.

Az előzetes alapján Gi-hunt immár saját bűntudata is szétszedi, cserébe a Vezér megtorolja a lázadást…új köntösbe öltöztetett ismerős játékokkal. De vajon lesz-e, aki még kitart Gi-hun mellett, vagy végleg egyedül marad?

Emelkedő tétek mindkét oldalon

A harmadik évadot egyben forgatták a másodikkal, ami nem csupán a Netflix elköteleződését jelzi, de jócskán lerövidítette a rajongók számára a várakozást. Korábban már láthattunk egy rövid teasert, melyben leleplezték az új játékok egyikét, pontosabban azt, hogy a “Piros lámpa, zöld lámpa” játék ikonikus babája, Young-hee, egy új, hasonlóan hátborzongató barátot kap Chul-su személyében. A Vezér tehát mindent megtesz, hogy lenyűgözze a VIP-kat, de ha egykor ő is szembeszállt a babával, akkor vajon miért? S mennyi esélye lehet Gi-hunnak kideríteni, ki ő, s leleplezni az egész világ előtt?

A játék, amit az egész világ figyel

A koreai Nyerd meg az életed 2021-ben eszméletlen számokat produkált, a Netflix legnézettebb nem angol nyelvű tévésorozata lett, összesen több mint 2 milliárd órát néztek belőle a platformon nagyjából nyolc óra leforgása alatt, 265 millió megtekintéssel. A sorozat az Emmy-díjátadón is áttörést hozott az idegen nyelvű versenyzők között, 14 kategóriában jelölték, köztük a legjobb drámasorozat kategóriában, ebből hatot meg is nyert. Nézettségben a második évad sem maradt el, sőt rögtön újabb rekordot állított fel a maga 487,6 millió órányi nézettségével az első négy napban.

A Nyerd meg az életed utolsó köre június 27-én kezdődik.

Wide Screen Logo

Cikk megosztás
×