Tom Holland elárulta, mit szeretne látni a Pókember: Egy új nap hajnalában

Tényleg a legjobb kezekben van Pókember sorsa.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő: 2 perc
Forrás: Sony Pictures

A Pókember 4. nyári forgatásának kezdete óta a rajongók már több kulisszák mögötti anyagot láthattak, és az első visszhangok kifejezetten pozitívak. A film a hírek szerint sokkal inkább a földhözragadt, praktikus effektekre épülő szuperhős-akciókra koncentrál. Tom Holland most arról beszélt, milyen fontos számára, hogy a film méltó legyen Peter Parkerhez, és hogy a rajongók olyan élményt kapjanak, amire tényleg érdemes időt szánniuk.

Az Esquire magazinnak adott interjúban Holland elmondta, hogy ezúttal jóval nagyobb beleszólást kapott a kreatív folyamatokba. A színész állítása szerint sok „titkos kutatást” végzett online, figyelve, hogy a rajongók mit szerettek volna látni a Pókember: Nincs hazaút után. Ezeket az észrevételeket vitte a Marvelhez, és szerinte pontosan abba az irányba haladnak, amit a közönség is vár.

Holland célja: méltó történet Peter Parkernek

Holland kiemelte, hogy legfőbb vágya igazságot szolgáltatni Peter Parker karakterének. „A rajongók már háromszor eljöttek a moziba, ez hatalmas kérés. Én azt akarom, hogy tényleg megérje számukra. Nem pénzben, hanem időben. És hálás vagyok, hogy ennyire befektetnek minket” – mondta a színész. A forgatási folyamat szerinte stresszes, de ugyanakkor izgalmas is, mert először vehetett részt a fejlesztésben.

Új rendező, új irány

A Pókember: Egy új nap hajnala rendezője ezúttal Destin Daniel Cretton, aki Jon Watts helyét vette át. Cretton korábban a Shang-Chi és a Tíz Gyűrű legendájával bizonyította, hogy képes friss stílust hozni a Marvelhez, és Holland szerint a közös munka „aranyat ér.” A produkció célja, hogy visszahozza a klasszikus Pókember-hangulatot: földközeli akciókat, praktikus trükköket és egy hagyományosabb kosztümöt.

A Sony által kiadott hivatalos werkvideó már megerősítette, hogy a film nagyban épít a praktikus effektekre, ami pontosan az, amire a rajongók régóta vágytak. Holland lelkesedése és a rendező új iránya alapján minden adott, hogy az új film ne csak a trilógia folytatása legyen, hanem egy új korszak kezdete Peter Parker történetében. A film 2026. július 31-én érkezik a mozikba.

Pókember

Wide Screen Logo

Cikk megosztás
×