A minap felröppent pletykák szerint a Warner Bros. Pictures lecserélné Ben Affleck-et egy fiatalabb színészre. Azonban úgy fest Affleck mégis marad!
A San Diego Comic Con 2017 sok érdekes hírrel szolgált eddig is, azonban a Warner Bros. panel is hozott pár meglepetést. Ben Affleck biztosította a rajongóit, hogy egy darabig nem megy sehova. A színész elmondta mennyire izgatott, hogy a Majmok bolygója trilógia rendezője, Matt Reeves rendezi a szóló Batman filmet.
From the horse’s mouth: Ben Affleck IS #Batman #SDCC2017 #WB pic.twitter.com/1ioofdPZxz
— JoBlo.com @ #SDCC (@joblocom) 2017. július 22.
;
Kövesd a Wide Screen hivatalos Facebook-oldalát
![[SDCC 2017] Ben Affleck megcáfolta hogy lecserélik 12 dc-es-marvel-univerzum](http://widescreen.hu/wp-content/uploads/2017/05/marvel-es-dc-univerzum_mini.jpg)



Dögölj meg, szerelmem / > Bemutató ideje: január
15.




![[SDCC 2017] Ben Affleck megcáfolta hogy lecserélik 11 qqqqqq](https://widescreen.hu/wp-content/uploads/2025/05/qqqqqq-860x484.jpg)



