Megtudtuk az igazságot, hogy Tim Miller miért távozott a Deadpool 2. éléről

Tim Miller rendező végre őszintén beszélt Deadpool 2. távozásáról, hogy miért döntött úgy, elhagyja a sikervonatot.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 2 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Tim Miller rendező végre őszintén beszélt Deadpool 2. távozásáról, hogy miért döntött úgy, elhagyja a sikervonatot.

Sokáig úgy volt, hogy el sem készül a Deadpool, hiszen a 20th Century Fox nem hitt az R-besorolású képregényfilmekben, de végül Ryan Reynolds addig győzködte a stúdiót a filmről, hogy zöld utat kapott, s így Tim Millerrel közösen hozták tető alá.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

A Deadpool első rész elsöprő sikert hozott, a kritikusok magasztalták, a rajongók imádták a Marvel szabadszájú szuperhősét a negyedik fal lerombolása közben, ám a siker ellenére rendezői teendőiről lemondott Miller, helyét a John Wick franchisetól igazolt David Leitch vette át, és bár voltak arra utaló jelek, hogy mi vezetett a döntéséhez, nyíltan eddig nem beszélt róla.

Most azonban a The Hollywood Reporter készített interjút a Terminátor: Sötét végzet rendezőjével, és többek között azt is szerették volna megtudni, hogy miért nem tért vissza a Deadpool folytatásánál:

A rendező nagyobb kreatív szabadságot szeretett volna kapni a folytatásra, de érthető okok miatt a stúdió inkább Ryan Reynoldsnak szavazott bizalmat, hiszen az első percektől ő kopogtatott az ajtón, nélküle nem készülhetett volna el. És miközben egyes rendezőknek nem tetszik az efféle hozzáállás, ők nagyobb szabadság mellett tudnak dolgozni, ezért David Leitch váltotta őt a projekt élén.

Tim Miller
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem