Jövő héten ismét jelentkezünk Podcastban

A DC Comics v Marvel Magyarországgal jövő héten újból jelentkezünk egy hanganyaggal.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen
A DC Comics v Marvel Magyarországgal jövő héten újból jelentkezünk egy hanganyaggal.
A múlt heti adásban a Marvel Univerzumot beszéltük ki, pontosabban a Marvel harmadik és negyedik fázisát. Most az örök rivális lesz porondon, a DC Comics. Főbb témáink a következők lesznek, de várjuk szeretettel a Ti kérdéseitek is, mert a podcast végén a feltett kérdésekre próbálunk válaszolni.
  • Batman Superman ellen
  • X-Men: Apokalipszis
  • Öngyilkos osztag
  • A heti Marvel kontra DC Comics hírek
  • És kérdezz-felelek
Kérdéseiteket a cikk alján kommentben vagy a Facebook poszt alatt, illetve a Twitter csatornán várjuk.
CÍMKÉK:
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem