Godzilla x Kong: Az új birodalom rendezője szerint soha nem látott fenyegetést tartogat az új főellenség

Godzilla és Kong méltó ellenfelet kap a folytatásban, Skar King mindennél nagyobb fenyegetést jelent.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 2 perc
Forrás: Warner Bros.
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

A Godzilla x Kong: Az új birodalom új főellenségét már láttuk az előzetesben. A Titánokkal kapcsolatban Adam Wingard rendező elmondta, hogy a Godzilla és Kong közötti konfliktus soha nem látott szintre fokozódik. A Skar King, egy félelmetes új kihívó, aki a sötétségből bukkan elő, s a trónt követeli.

A Total Filmnek adott interjújában Wingard bővebben beszélt az új filmről, új részleteket árult el Skar Kingről, egy olyan főellenségről, amely szerinte újra fogja definiálni a Szörnyuniverzum örökségét. Ez az új ellenfél nem pusztán egy szörny; az emberi önteltség és agresszió szimbóluma, és mindezt felnagyítva a Titánok méretére. Skar Kinget egy cél hajtja csak: a világuralom.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

A Skar King szinte az emberiség legrosszabb tulajdonságainak felfokozott változatát képviseli, miközben Kong az emberiség legjobb tulajdonságait.

Ami érdekes ebben az új filmben, hogy egy olyan irányba megyünk, amit szerintem ez a sorozat még soha nem látott, vagyis Skar King bizonyos értelemben a legközelebb áll ahhoz, hogy az emberi fenyegetés valaha is szembe kerüljön magával a Titánnal.

Adam Wingard

Wingard az interjúban arra is kitért, hogy a tét még sosem volt ilyen nagy. Minden korábbinál erősebb összefogásra lesz szükség, ha szeretnék legyőzni ezt a hatalmas ellenséget.

Azt mondanám, hogy a Skar King a legnagyobb fenyegetés, amit ezekben a filmekben láttunk. Tényleg egy teljes csapatra lesz szükség, hogy legyőzzék, mert túl nagy ahhoz, hogy csak egy titán legyőzze.

Adam Wingard

A film hivatalos szinopszisa szerint: “A mindent eldöntő, minden eddiginél nagyobb háború nem ért véget azzal, hogy Kong és Godzilla szembetalálkozott és összemérte az erejét. Mert az ember most már kénytelen belenyugodni, hogy nem ő a legerősebb a földön. És nem ismeri igazán a saját világát: várja még néhány eddig rejtve maradt meglepetés. Bujkál még valami a föld alatt, ami felébredt és pusztítani akar. Az emberiség képtelen megállítani. Talán Kong is képtelen volna. És Godzilla is. De ha ők ketten összefognának, akkor esetleg megmenekülhetnének ők is és mi is…”

Godzilla x Kong: Az új birodalom 2024. április 12-én kerül a mozikba.

Godzilla x Kong: The New Empire
Forrás: Warner Bros.
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem