Forgatják a Thor: Ragnarokat, és képet is kaptunk erről

Taika Waitit rendező osztott meg egy képet Twitteren a Thor 3 első forgatási napjáról.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Taika Waitit rendező osztott meg egy képet Twitteren a Thor 3 első forgatási napjáról.

Tegnapi nappal hivatalosan is elstartolt a Thor következő részének forgatása a távoli Ausztráliában. A Marvel addig húzta-halasztotta a harmadik részt az asgardinak, hogy csak elkészül végre. 2017-ben több képregényfilmmel is találkozhatunk a mozik műsorán. Tavasszal A galaxis őrzői 2-őt nézhetjük meg, nyáron a Pókember: Hazatérés filmet Tom Holland főszereplésében, míg ősszel a Thor 3-at.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

A harmadik részt Queenslandben, egészen pontosan Gold Coastban rögzítik. Július 4. az amerikaiak legnagyobb ünnepe, de ez nem vonatkozik az ausztrálokra, ott munkanap volt, így ezzel kezdetét vette a munka, és előreláthatóan október végéig el fog tartani. Ennek apropóján Thor (Chris Hamsworth) ideiglenesen át is költözött a mesés kontinensre családjával együtt. Ha esetleg Melbourneben jársz, akkor könnyedén összefuthatsz a sztárral. A film premierét a stúdió 2017 november 3.-ra lőtte be.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem