A Pókember: Nincs hazaút storyboard rajza megerősítette, hogy Michael Keaton Keselyűje is szerepelt volna a filmben

A korai terveken Keselyű is visszatért volna, ő lett volna a Baljós Hatos hiányzó tagja.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 2 perc
Forrás: Marvel Studios
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

A Pókember: Nincs hazaút című filmben Peter Parker (Tom Holland) és Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) véletlenül egy csapat multiverzális főgonoszt szabadít az MCU-ra, amikor egy varázslat rosszul sül el. Már olvashattunk olyan pletykákról, hogy a Keselyű is szóba került, mint az egyik multiverzális gonosztevő, akivel Peter Parker szembeszállt volna a Pókember: Nincs hazaút című filmben. Néhány új storyboard rajz ezt most megerősítette.

A Baljós Hatos formáció helyett a Baljós Ötöst mutatták be, ami a Zöld Manóból (Willem Dafoe), Doktor Octopusból (Alfred Molina), Electroból (Jamie Foxx), a Homokemberből (Thomas Haden Church) és a Gyíkból (Rhys Ifans) állt, de korábban már hallottuk, hogy a fejlesztés korai szakaszában más karakterek is szóba kerültek.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Most Phil Langone művész elárulta, hogy Michael Keaton mint Adrian Toome alias Keselyű visszatérése is felmerült. A Sony Pictures és Marvel Studios folytatásának korai tervéről osztott meg néhány koncepciós tervet, és bár valójában nem látjuk a gonosztevő arcát, de a jellegzetes szőrmés-galléros kabátot viseli. Emellett Langone a kommentekben megerősíti, hogy ez bizony Keselyű. A leírásból kiderül még, hogy a helyszín is sokat változott a tervezés alatt, ahol Norman elárulta a többieket, s Peter ellen fordul, majd hozzáteszi, hogy a karakterek is több változáson mentek keresztül.

Az artworkön csak Toomes, Sandman és Dock Ock látható, így nem tudjuk biztosan, hogy Keselyűt valamelyik másik karakter helyett szerették volna behozni, vagy eredetileg hat rosszfiút terveztek.

Keaton a Pókember: Hazatérésben mutatkozott be Keselyűként, és arra számítottunk, hogy a későbbiekben még visszatér, hogy megbosszulja, amiért a Pókember beleköpött a levesébe, s börtönbe került. Ehelyett nem a Marvel Moziverzumban láttuk visszatérni, hanem a Morbius totálisan felesleges, megmagyarázhatatlan stáblista alatti jelenetében, amire máig nem kaptunk választ.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem