A Wednesday 3. évad forgatását le kellett állítani, miután Eva Greent súlyos sérüléssel kórházba szállították

Súlyos baleset miatt áll a Wednesday 3. évad forgatása.

Kévés Bence Mihály
Olvasási idő 3 perc
Forrás: MGM
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Hivatalosan már február közepén elkezdődtek a Wednesday 3. évad munkálatai, a stáb ráadásul Romániából Írországba költözött át, néhány jelenetet pedig Párizsban rögzítenek. Nemrég azonban kénytelenek voltak szünetet tartani, miután az egyik közkedvelt színész csúnya sérülést szenvedett a díszletek között. Eva Green, aki a címszereplő nagynénjét alakítja majd, egy komoly lábsérülés miatt kórházba került. A készítők azonnal átszervezték a menetrendet, hogy a színésznő a lehető leggyorsabban felépülhessen. A kényszerpihenő ellenére a Netflix egyelőre nem változtatott a tervein, így a sorozat folytatása továbbra is a kitűzött időpontban érkezhet meg.

Baleset történt a dublini forgatáson

A népszerű Netflix-sorozat, a Wednesday harmadik évada jelenleg a tervek szerint valamikor 2027-ben kerül képernyőre. A történet ott folytatódik, ahol a korábbi részek véget értek: Wednesday és Fester nagybácsi gőzerővel keresik a vérfarkassá változott és az erdőbe menekült Enidet. A cselekmény másik fontos motorja Morticia Addams problémás testvére, Ophelia Frump néni lesz, akit Eva Green formál meg. A karakter kiemelt szerepet kap az új fejezetben, ám a forgatást átmenetileg fel kellett függeszteni egy fájdalmas baleset miatt.

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

A The Sun jelentése szerint a munkálatok Dublinban álltak le, miután a színésznő súlyos lábsérülést szenvedett a díszletek között. Azonnal orvost hívtak hozzá, majd kórházba szállították, a stáb pedig néhány napra leállt, hogy átszervezze a jeleneteket a sztár hiányában. Egy belsős forrás szerint a színésznő szerencsére már jól van: „Ez igazán csúnya volt. Eva megsérült, és egyértelműen fájt mindene, a producerek pedig nem akartak kockáztatni. Orvost hívtak, Eva pedig kórházba ment. Kezelést kapott, és most már jól épül fel.”

Eva Green csatlakozása Ophelia néniként hatalmas mérföldkő, hiszen a színésznő ezzel újra együtt dolgozhat Tim Burton rendezővel, akivel korábban az Éjsötét árnyék (Dark Shadows) és a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) című filmeken is közösen munkálkodtak. Karakterét egyébként már a második évad fináléjának végén is sejtették, ahol hátulról láthattuk őt bezárva Hester nagymama pincéjébe. Az új évadban ráadásul olyan nevek is feltűnnek majd mellette, mint Winona Ryder, Lena Headey és Chris Sarandon. Bár a baleset miatt egy kis időre megakadt a közös munka, a Netflix nem jelentett be hivatalos változtatást a premier dátumát illetően.

A Wednesday új évada továbbra is nyolc epizóddal készül, és várhatóan 2027 közepén vagy végén debütál majd a streaming-platformon. Az viszont még kérdéses, hogy a teljes évad egyszerre érkezik-e, vagy a legutóbbi részekhez hasonlóan két részletben láthatják majd a nézők.

Wednesday
Forrás: Netflix
Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem