Külön-külön csak gyilkosok, de együtt hősök, Suicide Squad

Az öngyilkos osztag második szinkronos előzetesét keressétek az InterCom Youtube csatornáján.

Orosz Ferenc
Olvasási idő 1 perc
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Megjegyezném zárójelben, hogy ezt a filmet már nagyon-nagyon várom már, hogy lássam a moziban. Remélem még sokan éreznek így, e film iránt.
A szereplők között, Harley Quinn szerepében Margot Robbie, Deadshot szerepében Will Smith, de itt lesz Killer Croc vagy Katana is. És igen, Joker… Akárki akármit mond, szerintem Heath Ledger, mint Joker nagyon ott volt a szeren. De meglátjuk, hogy ebben a szerepben mit domborít majd Jared Leto.
A filmet majd csak augusztusban láthatjuk majd a mozik kínálatában.

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem