007 – Már teljesen bizonyos, hogy Sam Mendes nem tér vissza

Az Oscar-díjas rendező, Sam Mendes a szombati Hay Festival-on nyilatkozott James Bond jövőjéről.

Orosz Ferenc
Olvasási idő 1 perc
Courtesy of Sony/MGM
Google Logo Itt állíthatod be, hogy a Google keresőben elsők között szerepeljen a Wide Screen

Az Oscar-díjas rendező, Sam Mendes a szombati Hay Festival-on nyilatkozott James Bond jövőjéről.

“Hihetetlen kaland volt, minden másodpercét élveztem. De most már itt az ideje, hogy valaki más következzen. Én is csak egy mesélő vagyok, és szeretnék új történeteket mesélni, új karakterekkel.”

Facebook Logo Kövess minket Facebookon is!

Mendes a két legutóbbi Bond-filmet, a “Skyfall”-t és a “SPECTRE”-t rendezte. A két film majdnem 2 milliárd dollárt hozott világszerte.

A napokban arról is zajlik a spekuláció, hogy ki váltja le Daniel Craig-et, ha egyáltalán elhagyja posztját a jelenlegi 007-es. A három legesélyesebb befutó Idris Elba, Jaime Bell és Tom Hiddleston. Hiddleston kapcsán a napokban jelentek meg hírek, miszerint már tárgyalnak is az esetleges feltételekről.

Mendes ennyit fűzött hozzá: “Nem demokratikus a döntés. Barbara Broccoli dönti el, ki lesz Bond, és itt a történet vége…”

Forrás: Variety

Cikk megosztás
×

Csatlakozz a Közösségünkhöz!

Szeretnél elsőként értesülni a legfrissebb hírekről? Csatlakozz Discord szerverünkhöz, és beszélgess a többi olvasóval!

Csatlakozás a Discordhoz Köszönöm, nem